بایگانی دسته: نوشیدنی ها

مزایا و عوارض قهوه

چه کسانی قهوه بخورند و چه کسانی نخورند / مزایا و عوارض قهوه قهوه یکی از نوشیدنی هایی است که برای بدن تان هم می تواند فواید و هم مضراتی داشته باشد. قبل از میل کردن یک فنجان قهوه با … ادامه‌ی خواندنارسال شده در نوشیدنی ها | پاسخ دهید:

۱۰ توصیه برای درمان نفخ

نفخ کردن یکی از شایع‌ترین مشکلات گوارشی است که برای خیلی ازافراد بعد از خوردن غذاهای مختلف بروز می کند. نفخ شکم یکی از بیماری هایی است که خیلی ها با آن مشکل دارند و برای درمان آن به دکتر … ادامه‌ی خواندنارسال شده در نوشیدنی ها | پاسخ دهید:

کفیر

I Love Fruits &cocktailsارسال شده در نوشیدنی ها | پاسخ دهید:

آب گوجه فرنگی :

آب گوجه فرنگی چربی خون و فشار خون را کاهش می دهد و سلول های مرده را از بدن خارج میکند در ضمن برای زیبای و و ار بین بردن چین و چروک صورت و کلیه مفید است. I Love … ادامه‌ی خواندنارسال شده در دانستنی ها ، ،سلامت وپوست،ماسک ها، خواص مواد غذایی، گیاهان دارویی ،مرکبات , زیبایی, نوشیدنی ها | پاسخ دهید:

آب آلبالو در کاهش فشار خون

یافته محققان نشان می دهد نوشیدن آب آلبالو به اندازه دارو در کاهش فشار خون موثر است. به گفته محققان افرادی که ۶۰ میلی لیتر افشره آلبالو که با کمی آب مخلوط شده باشد را بخورند شاهد کاهش ۷ درصدی … ادامه‌ی خواندنارسال شده در نوشیدنی ها | پاسخ دهید:

چطور دمنوش کرفس و چای سبز درست کنیم؟

🍵معجزه آسا در لاغری🍵 آن چه که نیاز داریم: ۱- دو قاشق چای خوری چای سبز ۲- نصف قاشق چای خوری پودر برگ کرفس برای تهیه ی دمنوش کرفس و چای سبز، یک لیوان را با آب جوش بشویید تا … ادامه‌ی خواندنارسال شده در نوشیدنی ها | پاسخ دهید:

چرا باید صبح را با خوردن عسل و لیمو شروع کنیم؟

آبلیمو و عسل یکی از نوشیدنی هایی است که خواص بسیاری برای بدن دارد. اگر می خوا هید از فواید شربت آبلیمو عسل بهره بیشتری ببرید پیشنهاد می کنیم آن را صبح ناشنا بخورید. صبح تان را آبلیمو عسل شروع … ادامه‌ی خواندنارسال شده در نوشیدنی ها | پاسخ دهید:

آب گرم با معده خالی

ایکاش بتوانیم این مطالب را به همه انسانها برسانم که چیزی گرانتر از سلامتی نیست . درمان با آب گرم! باورتان نمیشود مرضهایی که خدای سبحانه و تعالی خواسته با آب شفا بخشد پس حمد و منت برای خداست اتحاد … ادامه‌ی خواندنارسال شده در دانستنی ها ، ،سلامت وپوست،ماسک ها، خواص مواد غذایی، گیاهان دارویی ،مرکبات , زیبایی, نوشیدنی ها | پاسخ دهید:

معجزه نوشیدن آب گرم پس از صرف غذا

پژوهش های جدید محققان نشان داد نوشیدن آب گرم بعد از هر وعده غذایی معجزه می‌کند. محققان در بررسی‌های خود دریافتند مصرف آب گرم بعد از هر وعده غذایی به هضم و عملکرد بهتر دستگاه گوارش کمک می‌کند. در واقع … ادامه‌ی خواندنارسال شده در نوشیدنی ها | پاسخ دهید:

چای

همیشه چای برایم بیشتر از یک نوشیدنی ساده بوده! چای بهانه‌ایست برای هم صحبت شدن با کسی. چای میتواند دلیل پیش پا افتاده ای باشه برای تازه کردن یک دیدار که خیلی وقت است باید اتفاق میافتاده و به هر … ادامه‌ی خواندنارسال شده در نوشیدنی ها | پاسخ دهید: