بایگانی دسته: ادویه ها

درمان آرتروز و پوکی استخوان!

با این روش ها، پوکی استخوان و درد زانــوهــا و درد و ورم مفاصل را درمان می کند. یک پژشک ایرانی چنین توصیه نموده است :چند وقتی‌ بود که مادرم از درد زانوهایش به تنگ شده بود، هر مسکنی که … ادامه‌ی خواندنارسال شده در ادویه ها | پاسخ دهید:

این داروهای خانگی را دریابید دوستان!

دکتر فاطمه رضائی – متخصص فیزیوتراپی و ورزدرمانیارسال شده در ادویه ها | پاسخ دهید:

مزایای مصرف تخم مرغ با فلفل سیاه

ترکیب این دو ماده، علاوه بر خوشمزه بودن خاصیت غذایی بالایی نیز دارد. تخم مرغ غنی از ماده مغذی ، ویتامین‌های A,D,B – ۱۲ .است که به‌عنوان صبحانه مصرف می‌شود. نتایج بررسی‌ها نشان می دهد افراد ی که به‌طور منظم … ادامه‌ی خواندنارسال شده در ادویه ها | پاسخ دهید:

هل خواص درمانی:

هل از نظر طب قدیم ایران گرم و خشک است. جویدن دانه های هل پس از صرف غذا ضمن کمک به هضم و گوارش بهتر غذا، می تواند بوی نامطبوع دهان(مثل بوی سیر و پیاز) را نیز خنثی کند. دانه … ادامه‌ی خواندنارسال شده در ادویه ها, خواص خوراکی ها و دانه ها،خشکبار، روغن ها، گیاهان و میوه ها | پاسخ دهید:

جایگزین طبیعی برای بروفن

ایبوپروفن یکی از رایج‌ترین مسکن‌های موجود در بازار است، اما این دارو مانند انواع داروهای شیمیایی عوارضی را به دنبال دارد. اما جایگزین آن چیست؟ مصرف مسکن‌ها روند صعودی داشته و اغلب مردم به راحتی از آن‌ها استفاده می‌کنند. اما … ادامه‌ی خواندنارسال شده در ادویه ها | پاسخ دهید:

دارچین و عسل را با هم بخورید:

مخلوط عسل و دارچین درمان کننده بسیاری از بیماری ها در زمان قدیم و حال می باشد. امروزه دانشمندان بر این عقیده هست ند که عسل با وجودی که شیرین است، اما اگر در مقدار معین مصرف شود حتی برای … ادامه‌ی خواندنارسال شده در ادویه ها, دانستنی ها ، ،سلامت وپوست،ماسک ها، خواص مواد غذایی، گیاهان دارویی ،مرکبات , زیبایی | پاسخ دهید:

ادوی طبیعت در ادویه همه کاره کاری

کوفته تبریزی، آبگوشت یا هر غذای بومی و محلی دیگه را با ادویه کاری بپزید، می‌شود غذای هندی آ کاری ادویه اختصاصی هند است  که همه جای دنیا طرفدار دارد. کاری در واقع ترکیبی از همه ادویه‌هاست. برای همین همه … ادامه‌ی خواندنارسال شده در ادویه ها | پاسخ دهید:

خواص درمانی هل

جویدن دانه های هل پس از صرف غذا ضمن کمک به هضم و گوارش بهتر غذا، می تواند بوی نامطبوع دهان(مثل بوی سیر و پیاز) را نیز خنثی کند. دانه های هل خواص گرمابخشی داشته و معده و روده ها … ادامه‌ی خواندنارسال شده در ادویه ها, دانستنی ها ، ،سلامت وپوست،ماسک ها، خواص مواد غذایی، گیاهان دارویی ،مرکبات , زیبایی | پاسخ دهید:

چگونه زعفران اصل بخریم؟

تشخیص زعفران‌های اصلی از روی سرشاخه کلاله زعفران ساده‌ترین روش محسوب می‌شود. خریدش جزء آن دسته از خرید‌هایی است که مشتری باید تمام حواسش را در حین خرید جمع کند تا سرش کلاه نرود؛ به خصوص که این کار به … ادامه‌ی خواندنارسال شده در ادویه ها | پاسخ دهید:

۶ خاصیت فوق‌العاده‌ی ادویه‌ها

اکثر ما ادویه‌ها را برای خوش طعم کردن غذاها استفاده می‌کنیم در حالی که معمولاً از خواص درمانی آن‌ها غافلیم. این دنیای رنگارنگ سرشار از خواصی هستند که به شیوه‌های مختلف روی سلامتی تأثیر می‌گذارند. در این مقاله شما را … ادامه‌ی خواندنارسال شده در ادویه ها | پاسخ دهید: