دارچین وعسل را با هم بخورید. (قسمت اول)

مخلوط عسل و دارچین درمان کننده بسیاری از بیماری ها در زمان قدیم و حال می باشد .
امروزه دانشمندان بر این عقیده هستند که عسل با وجودی که شیرین است، اما اگر در مقدار معین مصرف شود حتی برای بیماران دیابتی هم مضر نمی باشد .
مجله معروفی درکانادا به نام WEEKLY WORLD تعداد ۹۵ نوع بیماری که توسط عسل و دارچین درمان شده اند را نام برده است . در این مقاله با عسل و دارچین درمان کننده بسیاری از بیماری ها آشنا می شویم.
– یک قسمت عسل را در ۲ قسمت آب گرم حل کرده و به آن ۱ قاشق چای خوری پودر دارچین بیافزائید خمیر حاصله را روی محل درد به آرامی بمالید درد بعد از ۱۵ دقیقه از بین خواهد رفت.
– همچنین بیماران دچار ورم مفاصل می توانند ۱ فنجان آب داغ را با ۲ قاشق عسل و ۱ قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و بنوشند این عمل را هر روز باید انجام دهند تا بیماری شان معالجه شود.
– مطالعات انجام شده روی این بیماران نشان داده است که اگر این بیماران قبل از صبحانه مخلوط ۱ قاشق غذاخوری عسل با ۴/۱ قاشق چای خوری پودر دارچین را میل کنند، درد آنها بعد از ۱ ماه از بین خواهد رفت بیماران مورد مطالعه نمی توانستند راه بروند اما بعد از استفاده از این روش، توانستند به راحتی شروع به راه رفتن بدون درد کنند.
– قبل از حمام کردن، ۱ قاشق غذا خوری عسل به همراه ۱ قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و روی سرخود بمالید و ۵-۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را بشوئید.

عفونت مثانه
– ۲ قاشق غذاخوری عسل به همراه ۱ قاشق چای خوری پودر دارچین را در ۱ لیوان آب گرم حل کرده و آن را بنوشید این روش باعث می شود که میکروب های مثانه را از بین برود.
درد دندان
– ۵ قاشق چایخوری عسل به همراه ۱ قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و خمیر حاصله را روی دندان خراب بمالید این عمل را ۳ بار در روز انجام دهید تا دندان خراب و دردناک درمان شود.
کلسترول
۲ قاشق غذاخوری عسل به همراه ۳ قاشق چای خوری پودر دارچین را در مقداری برابر ۲ لیوان چای حل کرده و آن را بنوشید بدین وسیله بعد از ۲ ساعت کلسترول خون به اندازه ۱۰ درصد پایین می آید.
– تحقیقات اخیر نشان داده است که مصرف عسل خالی در درمان مبتلا به کلسترول بسیار مفید است .
سرماخوردگی
به مدت ۳ روز از مخلوط ۱ قاشق غذاخوری عسل گرم با ۴/۱ قاشق چایخوری پودر دارچین استفاده کنید این روش برای درمان سرفه مزمن، سرماخوردگی و سینوزیت به کار می رود.
ناباروری
مردان ۲ قاشق غذاخوری عسل را قبل از خواب میل کنند تا این مشکل برطرف شود.
زنان می توانند از پودر دارچین برای باردار شدن استفاده کنند.
زنان نابارور مقداری پودر دارچین را با ۲/۱ قاشق چای خوری عسل مخلوط کرده و آن را به طور مرتب در روز روی لثه یا دهان خود قرار دهند این کار باعث می شود که مخلوط حاصل از طریق بزاق وارد بدن شود.
بیماری قلبی
خمیر عسل و پودر دارچین را تهیه کنید و آن را بروی نان به جای مربا قرار دهید این روش را به طورمرتب به عنوان صبحانه میل کنید.
ازاین رو باعث پایین آوردن کلسترول، کاهش ضربان قلب، به راحتی نفس کشیدن، بهتر شدن جریان خون و جلوگیری از بیماری قلبی می شود.

منبع:www.esfahanhost.com

این نوشته در خواص خوراکی ها و دانه ها،خشکبار، روغن ها، گیاهان و میوه ها, دانستنی ها ، ،سلامت وپوست،ماسک ها، خواص مواد غذایی، گیاهان دارویی ،مرکبات , زیبایی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *