از بین بردن لکه سس از روی لباس، پس از خشک شدن لکه

فوم ریش تراشی برای از بین بردن لکه سس از روی لباس

 

اگر لکه سس گوجه فرنگی روی لباستان هنوز تازه است، بدون آنکه لکه را در قسمت های دیگر پخش کنید، با استفاده ازفوم ریش تراشی برای از بین بردن لکه سس از روی لباس یک قاشق کوچک یا چاقوی صبحانه اضافه های سس را از روی لباستان جمع کنید. سپس برای پاک کردن لکه سس کمی فوم ریش تراشی را لکه قرار دهید و با یک برس روی آن بکشید تا لکه کاملا تمیز شود. پس از پاک شدن لکه سس از روی لباس آن را در لباسشویی بشویید.

 

امکان دارد تا ساعت ها پس از ایجاد لکه روی لباستان متوجه آن نشده باشید و اکنون با یک لکه قرمز رنگ سس کچاپ از بین بردن لکه سس از روی لباس، پس از خشک شدن لکهخشک شده مواجه باشید. در این شرایط برای از بین بردن لکه سس از روی لباس ابتدا با ناخن، چاقو یا یک جسم تیز، به دقت لکه را از روی لباس جدا کنید. سپس در یک ظرف آب سرد، یک قاشق غذا خوری مایع ظرف شویی و دو قاشق سرکه سفید ریخته و خوب هم بزنید تا مایع ظرف شویی کف کند. لباس خود را حداقل نیم ساعت در این محلول قرار دهید و لباس را بشویید خواهید دید که هیچ لکه ای روی لباس باقی نمانده است.

لکه سس سالاد معمولا چرب و سفید رنگ است و روی لباس جلوه بسیار بدی دارد. اما همیشه می توانید با مایع لباسشویی لکه های بد رنگ سس را از روی لباس محلول تان پاک کنید. مایع ظرفشویی بهترین پاک کننده چربی و روغن است و در

سس سالاد و از بین بردن لکه سس از روی لباس

تولید همه سالادها هم از روغن استفاده می شود. چند قطره مایع ظرف شویی را روی لکه بریزید و کمی قسمت لک شده را به هم بمالید. بعد از اینکه لکه سس کاملا ناپدید شد می توانید به روش های معمول لباش را شسته و آبکشی کنید.

نکته:

آب گرم می تواند باعث تثبیت لکه سس گوجه فرنگی شود. پس از شستن لباس با آب داغ یا آب گرم خودداری کنید. قبل از اینکه لکه را تمیز کنید لباس را در لباسشویی نشویید. برخی از روش های از بین بردن لکه سس از روی لباس می تواند لکه را برای همیشه ماندگار کند.

پین ورک
این نوشته در سس ها و سالاد ها ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *