مخلوط سیرو لیموترش گرفتگی رگها را بر طرف می کند (سم زدایی)

اگر دچار گرفتگی رگ های قلبی شده اید، نیازی به عمل قلب باز ندارید، زیرا گرفتگی رگ ها پس از این، شما را آزار نخواهد داد. فقط کافی است، روزی نصف استکان (معادل ۳۰ سی سی) از این نوشیدنی غلیظ و طبیعی را میل نمایید تا مشکل تان به کلی برطرف گردد.
اگر دچار گرفتگی رگ های قلبی شده اید، نیازی به عمل قلب باز ندارید، زیرا گرفتگی رگ ها پس از این، شما را آزار نخواهد داد. فقط کافی است، روزی نصف استکان (معادل ۳۰ سی سی) از این نوشیدنی غلیظ و طبیعی را میل نمایید تا مشکل تان به کلی برطرف گردد.
افرادی که مشکل چربی خون بالا دارند و میزان کلسترول بد (ldl) در آنها بالاست و رگ های بدن آنها در اثر رسوب چربی ها دچار گرفتگی شده است ، پس از مصرف این محلول می توانند شب ها بدون پریشانی خاطر، خواب راحت و آسوده ای داشته باشند.
همچنین مصرف این محلول، برای کسانی که سایش دندان (دندان قروچه) و یا جرم دندان دارند، مفید است.
طرز تهیه:
۳۰ عدد حبه ی سیر را پوست بگیرید و همراه با ۵ عدد لیمو ترش (شیرازی) با پوست که قبلا هسته های آنها را گرفته اید، در هم زن (میکسر) بریزید. پس از آن که همه ی محتویات در میکسر له شد، با یک لیتر آب مخلوط نموده و بجوشانید (نکته ی مهم: فقط و فقط، یک بار جوش بخورد).
پس از سرد شدن، آن را از صافی رد نمایید و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچال نگهداری کنید.
طرز مصرف:
روزانه نصف استکان از این نوشیدنی (به اختیار خودتان قبل یا بعد از غذاهای اصلی) را میل نمایید. پس از گذشت سه هفته ، احساس جوانی و شادابی در تمام وجودتان قابل لمس خواهد بود، زیرا تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر عوارض آن مثل دید کم و سنگینی گوش برطرف خواهد شد.
به یاد داشته باشید، بعد از مصرف یک دوره ی سه هفته ای، باید هشت روز استراحت کرده و سپس دومین دوره ی مصرف سه هفته ای را شروع کنید. به این ترتیب یک تاثیر مطلوب را تجربه خواهید کرد. این دوره ی درمان ارزان و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کنید.
البته باید گفت که با خوردن این نوشیدنی، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را از شما احساس نخواهد کرد.
(اگر مشکل قلبی دارید، بهتر است قبل از مصرف این مخلوط با پزشک خود مشورت کنید).

ﺑﻮی ﺳﯿﺮ :
ﺑﺎ ﺧﻮردن اﯾﻦ ﻣﺎﯾﻊ ، ﻫﯿﭻ ﮐﺲﺑﻮی ﻧﺎﻣﻄﻠﻮب ﺳﯿﺮ را ﺣﺲﻧﺨﻮاﻫﺪ ﮐﺮد ( اﻣﺘﺤﺎن ﮐﻨﯿﺪ ) .
  ﺧﻮاصﺷﺮﺑﺖ:
ﻧﯿﺮوﻫﺎی ﺷﻔﺎ ﺑﺨﺶﺳﯿﺮ و ﻟﯿﻤﻮﺗﺮش، ﮐﺎﻣﻼ ﺧﻮد را ﭘﺲاز ﻣﺼﺮف اﯾﻦ ﻣﺎﯾﻊ ، ﻧﺸﺎن ﻣﯽ دﻫﻨﺪ . اﻓـﺮادی
ﮐﻪ ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ ﮐﻠﺴﺘﺮل ﺑﺪ ( LDL ) ﺑﻮده و رگﻫﺎی آﻧﻬﺎ رﺳﻮب ﮔﺮﻓﺘﮕـﯽ دارد و ﯾـﺎ اﯾـﻦ ﮐـﻪ ﻣـﺸﮑﻞ
ﭼﺮﺑﯽ ﺧﻮن دارﻧﺪ ، ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﻨﺪ ؛ ﺷﺒﻬﺎ ﺑﺪون ﭘﺮﯾﺸﺎﻧﯽ ﺧﺎﻃﺮ ﺧﻮاب راﺣﺖو آﺳﻮده ای داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ . ﺑﻪ
ﻓﻌﺎﻟﯿﺖﻫﺎی ﺑﺪﻧﯽ ، ورزشﭘﺮداﺧﺘﻪ ، زﯾﺮا اﻧﺴﺪاد رﮔﻬﺎی آﻧﻬﺎ ، ازﺑﯿﻦ رﻓﺘﻪ اﺳﺖ.
ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻣﺼﺮف اﯾﻦ ﻋﺼﺎره را ﺑﺮای ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺳﺎﯾﺶدﻧﺪان ( دﻧﺪان ﮐﺮوﭼﻪ ) داﺷﺘﻪ و ﯾﺎ ﺟﺮم دﻧﺪان
دارﻧﺪ ، ﻣﻔﯿﺪ اﺳﺖ . در آﺧﺮ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ ﺑﺮای اﯾﻨﮑﻪ ﺳﯿﺮ را ﭘﻮﺳﺖﺑﮑﻨﯿﺪ ، در ﮐﺎﺳﻪ ای آب رﯾﺨﺘـﻪ
و ﭘﺲاز آن ﭘﻮﺳﺖﺳﯿﺮ را ﺑﻪ راﺣﺘﯽ از آن ﺟﺪا ﮐﻨﯿﺪ .

******
* اﯾﻦ ﻣﻄﻠﺐاز ﺳﺎﯾﺖداﻧﺸﮑﺪه ی ﭘﺰﺷﮑﯽ ، داﻧﺸﮕﺎه ارﻻﻧﮕﻦ ﺑﻪ ﻧﺸﺎﻧﯽ :
( http://www.uni-erlangen.org )
ﺑﺮداﺷﺖو ﺗﺮﺟﻤﻪ ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.
ﻻزم ﺑﻪ ﺗﻮﺿﯿﺢ اﺳﺖﮐﻪ ؛ داﻧﺸﮕﺎه ارﻻﻧﮕﻦ ( University of Erlangen ) در ﻣﻨﻄﻘـﻪ ی ﺑﺎوارﯾـﺎ ،
در ﺷﻤﺎل ﺷﺮق ﮐﺸﻮر آﻟﻤﺎن واﻗﻊ اﺳﺖ .

هشدار :کسانیکه فشار خون پایین ویا ناراحتی معده دارند بهتر است با احتیاط یا با مشورت  پزشک خود مصرف کنند . چون ممکن است فشار را پایین بیاورد ویا باعث ناراحتی  بیشتر معده  شود.

این نوشته در اخبار تغذیه, تجربه, دانستنی ها و ویتامین ها ،داروها ،سلامت وپوست،ماسک ها، خواص مواد غذایی، گیاهان دارویی ،مرکبات , زیبایی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

39 Responses to مخلوط سیرو لیموترش گرفتگی رگها را بر طرف می کند (سم زدایی)

 1. مسعود انوری می‌گوید:

  سلام
  ضمن عرض خسته نباشید و تشکر از اشاعه فرهنگ درمانهای غذایی که اثری بسیار مطلوب و کاملا”ملموس را برای تمامی انسانها در پی داشته و دارد عرض میکنم ، بنده هم به دلیل غلظت بالای خون و طبیعتا”رسوبات بالای شراین بسیار در رنج و عذاب بودم و هم مستعد سکته شده بودم و هم اینکه خودم رو آماده جراحی باز قلب کرده بودم که به سفارش دوستی این معجون را درست کردم و دقیقا”از روز چهارم متوجه تغییرات درونی خودم شدم و بحمدالله موضوع تصلب شرایین و عمل باز منتفی شد البته بنا به همین دستور این معجون را درست و استفاده کردم و خدارا هم شاکرم به خاطر طبیعت درمانی و الان بسیار احساس مطلوب و خوبی دارم .به هرحال از همه عزیزانی که نشر دهنده موضوعات اینگونه هستند کمال تشکر و قدردانی را دارم .

  • adineh می‌گوید:

   با درود
   وبا تشکر فراوان از حسن نظر شما وممنون از انرژی مثبتی که دادید .وخوشحالم که خوشتون آمد ومشکل شما برطرف شد امیدوارم سلامتی کامل خود را به دست آورید.
   و مواظب سلامتی خود ازین ببعد بیشتر باشید. با سپاس

   • adineh می‌گوید:

    در ضمن لطف می کنید اگر وبلاگم را به ودوستانتان هم معرفی کنید .البته اگر می پسندیدو دوست داشتید .
    پیشاپیش از لطف تون ممنونم.

 2. زضا می‌گوید:

  با سلام
  من قرار است که این کار را انجام دهم و بعد نتیجه را اعلام میکننم .

 3. نادر می‌گوید:

  با سلام و عرض ادب – برای اولین بار وارد سایت شما شدم و از مطالب جذاب آن بهره مند شدم و با اجازه شما یکی از مطالب شما را پرینت گرفته و برای یکی از آشنایان ارسال نمودم . با تشکر
  ارادتمند : نادر ۴۶ ساله از تهران
  ۰۹۱۹۲۳۰۰۶۱۴

  • adineh می‌گوید:

   با درود
   وباتشکر از انرژی مثبتی که دادید .ممنون از لطف شما .امیدوارم که برای آشنایتان هم مفید بوده باشد.

 4. لیلا می‌گوید:

  با سلام و خسته نباشید از اطلاعات مفیدتون ، میخواستم بدونم که این معجون سیر و لیموترش را می تونیم سالی ۲ بار یا بیشتر تکرار کنیم؟ در ضمن ممنون میشم اگر غذاهایی که برای بیماران قلبی توصیه می شن و سرخ کردنی نیستند را برایم ارسال فرمائید . بازهم بخاطر لطفتون متشکرم

  • adineh می‌گوید:

   با درود بر شما
   با سپاس فراوان از انرژی مثبتی که دادید و خوشحالم که مفید فایده بوده .در ضمن این معجون را بیشتر از همان ۲ بادر سال آنهم با فاصله ی ۸ روز بیشتر تکرار نفرمایید چون شنیده ام که ممکن است باعث لخته شدن خون شود و از آن گذشته هیچوقت کاری را افراطی با عرض پوزش انجام ندهید .همه ی کارها باید روی روال عادی باشد تا درست انجام شود . در ضمن برای بیماران قلبی باید از چربی و استرس وبی حرکتی پرهیز کرد . وپیاده روی ُ خوردن شوید ومیوه وسبزیجات در حد متعادل .من پزشک نیستم ولی با جستجو سعی می کنم که به خواسته های شما پاسخی در حد توانم داشته باشم .باسپاس

 5. اوزگور می‌گوید:

  خوشبخت ترین
  خوشبخت ترین
  سعادتمند ترین
  سعادتمندترین .. آدم .. روی زمین .. تو .. تو .. تو نیستی اونی هست که تو رو داره !
  .
  سلام خانم معلم عزیزمان . خوبید امیدوارم هر کجا باشید و زندگی میکنید سالم و سرمست باشید و خدا سایه تون – رو از سر بچه هاتوون – کم نکنه . تجربه های زیبایی دارید من امروز کلی استفاده کردم همینطور وبلاگ پر محتوایی دارید و خوبیش بیشتر اینه درباره همه چیز اطلاعات گذاشتید خوش به سعادت اون بچه هایی که آموزگاری مثل شما بالای سرشان بود من هم یک وبلاگ برای خودم دارم البته بیشتر درباره اشعار ترکی و خاطراتم هست . کاش سعادت این را داشتم با شما بیشتر و از نزدیکتر آشنا میشدم . از راه دور بر دستان پر مهر شما بوسه میزنم و برایتان آرزوهای سبز در سال جدید میکنم .. آذربایجان قیزی

  • adineh می‌گوید:

   بادرود وسپاس فراوان از انرژی مثبتی که دادید. امیدوارم شما نیز همیشه خوشبخت وسعادتمند باشید. شما مرا شرمنده فرمودید وبه من احساس توانایی بیشتری دادید. امیدوارم لایق تعریف های قشنگتان باشم . .برایتا ن آرزوی موفقیت روز افزون می کنم .و خوشحالم که وبلاگم مورد پسند شما قرار گرفت.

 6. سیمین می‌گوید:

  سلام خانوم
  من هم دبیرم .با اینکه مشغله زیادی دارم ولی عاشق مطالعه هستم چه ازنوع الکترونیکی وچه ازنوع کاغذی.
  امیدوارم موفق باشید.

  • adineh می‌گوید:

   با درود فراوان به همکار عزیز
   منهم برایتان موفقیت و سلامت وشادابی آرزو می کنم.

 7. taraz می‌گوید:

  ba salam lotf konid va benevisid rozi 1 bar ya bad az har vadeh ghazaei(rozi 3 bar) masraf konim.
  ba tashakor az shoma

  • adineh می‌گوید:

   با سلام و درود بر شما دوست عزیزم . فقط روزی یکبار من خودم سه ساله که هر سال تکرارش می کنم .و حالا هم دارم می خورم فقط یکبار منکه موقع خواب می خورم وکمی هم آب سرد ملایم ( چند قاشق آب سرد)رویش تا گلویم صاف شود .بله روزی یکبار ۲۱ روز و ۸ روز استراحت ودوباره ۲۱ روز و دیگر تکرار ندارد تا سال دیگر و اگر مشکلی ندارید نتیجه مطلوب است . با پوزش از شما چون من دیشب نوشته شما را دیدم . باسپاس فراوان که لطف کردید و این خود انرژی مثبتی است برایم. امیدوارم نتیجه دلخواه را بگیرید.

 8. taraz می‌گوید:

  من چند یست که سوالی را مطرح کردم مبنی بر اینکه از این شربت بعد از هر وعده قضائی ١ بار مصرف کنم یا فقط ١ بار در روز، ممنون میشوم اگر پاسخ دهید.
  با سپس فراوان تاراز

  • adineh می‌گوید:

   درود بر شما و تشکر با عرض پوزش و شرمنده ام که دیر جواب دادم . فقط یکبار و طبق دستوری که نو شته شده است خودم شبها کمی قبل از خواب می خورم . چند سالی است که سالی یکبار تکرارش می کنم و راضی ام. سعی کنید برنامه این دوماه راطوری تنظیم کنید که بتوانید درست برای خوردنش برنامه ریزی کنید. موفق باشید شما می توانید هر زمان غیر از همراه غذا مصرف کنید . موفق باشید.

 9. مهرداد می‌گوید:

  با تشکر. چند روزی است که دوره مصرف این شربت سیر و لیمو رو شروع نموده ام. فقط می خواستم بدانم استفاده از سیر تازه برای تهیه این معجون مشکلی ندارد.

  • adineh می‌گوید:

   بهتر از طبق دستور عمل کنید چون سیر تازه کمی آب و پوست دارد ( وبعدش هم شما چقدر باید سیر تازه بخرید تا جوابگو باشد)ممکنست به میزان لازم نشود . با سیر خشک فکر کنم بهتر جواب می دهد. خیلی ها با این دستور به نتیجه ی مطلوب رسیدن.موفق باشید

 10. فرح می‌گوید:

  سلام دکتر عزیزم ویا بهتر است که بگویم فرشته مهربان من ناراحتی قلبی دارم تنکی دریچه میترال من حتی بالون هم انداختم در ضمن واریس هم دارم با اینکه بسیار در خوردن روغن مایع هم پرهیز میکنم ویا اصلا سرخ کردنی نمی خورم ولی با این حال هر بار که ازمایش میدهم کلسترول بالایی دارم ایا این معجون برای واریس پاهایم ضرر ندارد ؟خواهش میکنم جواب منو بدهید.چون من بطور اتفاقی وارد این سایت شدم.البته این حرفم غلط است .پیدا کردن شما فرشته مهربانم فقط وفقط لطف خدا بود که شامل حال من شد.لطف خداوند همیشه ودر همه جا شامل حالتانباد.

  • adineh می‌گوید:

   با درود فراوان برشما فرح خانم گل که اینقدر لطف دارید و به من انرژی مثبت دادید با سپاس ازین همه محبت .
   عزیزم من دکتر نیستم فرشته ی نجات هر کسی هم خودش است که با رژی.م درست فرشته ی نجات خودش می شود . خوشبختانه شما هم رژیم را رعایت می کنید. نا امید نشوید باید حوصله بخرج بدهید. درست طبق دستور این معجون عمل کنید و امید دارم به نتیجه برسید .در ضمن ممکن است کلسترول بالای شما ارثی وژنی باشد ولی باز هم رژیم خیلی اثر خوب دارد. در ضمن این معجون ربطی به واریس پاهایتان ندارد. مشکلی برای آن پیش نمی یاد.
   من در آمریکا وقتی پیش دکتر رفتم به من گفت که ماهی سلمون بخورم هفته ا ی ۲ تکه یا قرص
   fish oill روزی ۲ عدد ولی حتما باید با ۱ لیوان پر آب مصرف شود ۲ بار در روز با شکم خالی هم نباشد و بادام زمینی و پیاده روی بسیار موئر است . بازهم با پزشک خود مشورت کنیدو در هیچ کاری افراط نکنید. بعد از پیاده روی و روزی چند بار هروقت فرصت کردید پاهایتان را به دیوار بزنید طوریکه باسنتان به پایین دیوار بچسبدو پاهایتان حالت عمودی داشته باشدهر بار ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بسیار مفید برای پاهایتان است اگر در استخر به جکوزی داغ رفتید بلا فاصله پاهایتان را در آب سرد فرار دهید تا واریستا ن رگهایش بیشتر ورم نکند. این تجربه ام بود امیدوارم مفید فایده باشد. در ضمن هرگز خودتان را از لذت غذا خوردن منع نکنید همه چیز حد متعادل نه افراطی یکبار درماه ازشش را دارد که از غذا لذت ببرید.ابا تشکر

 11. فاطمه خدابنده می‌گوید:

  slm…omidvaram khub bashin…az matalebe mofide weblogetun tashkor mikonam….bbakhshid faghat mikhastam bdunam manzur az limu shirazi limuye sabze kuchike ya limu torshaye zarde bozorg ? kheili donbale javabesh gashtam ama peidash nakardam…vaghean mamnun

 12. adineh می‌گوید:

  با درود
  لیموشیرازی همان لیموهایی است که بزرگترند وسرش یک برجستگی کوچک اندازه یک دکمه دارد. ۵ تا از همون بزرگها زرد باشد بهتر است چون سبزها آب کمتر ی دارند و سفت هم هستنددر واقع رسیده باشد. برایتا ن شکلش را در وبلاگم گذاشتم . با تشکر از لطفتان سپاس

 13. parto rahmati می‌گوید:

  باسلام و تشکر از مطب مفیدتان
  من متوجه نشدم که وقتی از صافی رد کردم مواد جامد رو دوربریزم و فقط اب گرفته شده اش رو مصرف کنم؟

  • adineh می‌گوید:

   با درود و سپاس از حسن نظرتان
   بله مواد جامد را دور ریخته و مایع صاف شده را نگه دارید ومراحل بعدی را انجام دهید .

 14. جواد می‌گوید:

  باسلام.من پدرم الان بیمارستان به خاطر گرفتگی رگها وسکته خفیف بستریه.تازه ازICU‏ ‏ اوردنش بخش داخلی.دکترمتخصص داروهای نیتروکاردین،اتوواست۴۰،کارودیلول ۶/۲۵،ا.اس.ا.لوزار۲۵،پنتوپرازول براش تجویز کرده.معجون رو طبق دستور خودتون تهیه کردم.خواستم بپرسم باتوجه به اینکه پلاکتش تقریبا پایینه مصرف این معجون براش مشکلی نداره چون یه عده ای میگن پلاکتو پایین میاره.بعدباتوجه به داروهایی که مصرف میکنه ایا مصرف معجون مشکلی ایجاد نمیکنه.بهرحال بسیارممنونم ازمطالبی که گذاشتید.موفق ۰

  • adineh می‌گوید:

   با درود
   سپاس از حسن نظرتان من پزشک نیستم بهتر است از پزشک بپرسید . چون شرایط پدر بزرگوارتان فرق می کند باید بدون مشورت با پزشک دست به کاری نزنید و تجویزی نفرمایید ممکن است خطر جانی داشته باشد. امیدوارم هرچه زودتر بهبودی حاصل شود.

 15. کبری می‌گوید:

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما. من روز اولم که از این معجون استفاده میکنم بعد ۲۱روز نتیجه را اعلام میکنم انشالله به نتیجه مطلوب برسم البته من مشکل خاصی ندارم فقط چون سنم چهره برای سلامتی بیشتر دارم اینکارو میکنم

 16. adineh می‌گوید:

  با درود فراوان خدمت شما .البته در ظاهر چیزی نشان نمی دهد و لی برای داخل بدن مفید است و ضرر که ندارد هیچ حتما مثبت خواهد بود .

 17. \parmida می‌گوید:

  با سلام و خسته نباشید . شما گفتید محتویات را درون شیشه بریزید و در یخچال نگه دارید لازمه اینکار چیه و یا به چه دردی میخورد ما باید این محتویات را بخوریم یا آن مایع صافی شده را مصرف کنیم باتشکر

 18. adineh می‌گوید:

  با درود و سپاس
  مایع صاف شده را میل نمایید و حتما هم در یخچال نگهداری شود.

 19. مسلم اسدی می‌گوید:

  سلام .من دو سال قبل مشکل قلبی داشتم دو رگم مسدود بود که اطبائ باز وفنر گذاشتن. وچربی بدوتری گلیسریدم بالاست چربی خوبم پایین است. ودارو مصرف می کنم .دکتر گفته رگهای پاوکلیه ها ومغزوچشمم تنگ شده اند وپاهایم مرا اذیت میکنند .محلول فوق را تهیه ویک هفته استفاده کردم وضع معده ام بهم ریخت ودوچار مشکل شدم .فعلا مقداری بهتر شدم . خواهشمندم مرا راهنمایی کنیدچکارکنم که خوب شوم. ضمنا دکتر معالجم شدیدا با طب سنتی مخالف هست وحتی از بیانشم ناراحت میشود وهمچنین کم خونی دارم با سپاس فراوان.

 20. adineh می‌گوید:

  بادرود بر شما
  عزیزم من پزشک نیستم شما لطفا به پزشک مراجعه کنید. کسی که مشکل معده و فشار خون پایین دارد نباید ازین معجون بخورد . در ایران دکترای تب سنتی خوب زیادند . می توانید امتحان کنید. با آرزویهبودی هرچه سریعتر شما نا امید نباشی.

 21. مینا شیرگیر می‌گوید:

  سلام من دو سال هست که استفاده میکنم. کسانی که ناراحتی معده دارند بهتره این معجون رو با یک قاشق عسل قاطعی کنند. میل کنید.

 22. مینا شیرگیر می‌گوید:

  من خودم ناراحتی معده داشتم خوشبختانه با عسل هیچ مشکلی پیدا نکردم. در ضمن با سیر تازه هم میشه معجون درست کرد فقط تعداد شو دو برابر یا سه برابر سیر خشک استفاده کنید. یعنی آگه ۳۰ عدد سیر خشک باشه. ۶۰ عدد سیر تر استفاده کنید. هیچ مشکلی پی

  ش نخواهد امد. با تشکر

 23. ابراهیم عیسی می‌گوید:

  سلام،من اولین باره سایت شمارو خوندم،ممنونم ازمطالب مفیدتان،من پارسال بهمن ماه۹۴ یک رگم بالن زدند،ودربیماستان این مطلب راشنیدم که یکی ازبیماران سه رگش گرفتگی داشته یکی رو بازمیکنن،وآن دورگ دیگه پزشکش نوبت میده بعدازبیست روز،اماوقتی که بعدازاین مدت دوباره مراجعه میکنه،پزشکش میگه هردورگت بازشده،چکارکردی؟…….من توی عید امسال چون دستورات معجون روخوب نمیدونستم….۵عدد لیموی شیرازی همون بزرگا روبا سی حله سیرمخلوت کردم، ومقداری اب فک کنم یک لیترنبود…بمدت دوهفته خوردم….سوالم ازخضورتون اینه من چکارکنم چند باردیگه استفاده کنم ممنونم ازلطفتون…درضمن به پزشکم نگفتم.چون شدیدا با طب سنتی مخالفه

 24. یوسف رضا می‌گوید:

  با سلام خدمت شما دوست عزیزم
  من جراحی قلب باز انجام داده چون به تشخیص پزشکان مجرب کشور از جمله جناب اقای دکترصالحی فقط با پیوند رگها مشکلم حل میشد ولی الان از این معجون سیر و ابلیمو استفاده میکنم ایا این معجون برای پیوند رگ های قلب ضرر دارد؟؟
  با تشکر از مطالب مفیدتان…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *