چگونگی بهبود عملکرد غدد لنفاوی!!!

indexاگر به سلامت بدنتان به خصوص غدد لنفاوی آن اهمیت می دهید، توصیه می کنیم از پیاده روی کمک بگیرید و به وسیه آن به دفع سموم از بدنتان کمک کنید. غددلنفاوی در بدن نقش مهمی دارند و با پیاده روی ساده می توان به بهبود عملکرد آن ها کمک کرد.

گره‌های لنفاوی اندام بیضی شکل از سیستم ایمنی بدن هستند که به طور گسترده‌ای در سراسر بدن از جمله زیر بغل و مرتبط با عروق لنفاوی پخش شده‌اند. غدد لنفاوی به عنوان فیلتر و یا تله ای در برابر ذرات بیگانه، مانند برخی سلول‌های سرطانی عمل می‌کنند و در عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن نقش مهمی دارند. پاک‌سازی و تقویت دستگاه لنفاوی، بسیار مهم است زیرا این دستگاه که بخشی از دستگاه ایمنی بدن به حساب می‌آید به از بین بردن سموم بدن کمک می‌کند.

در اینجا ورزشی بسیار ساده که باعث پاک‌سازی و تقویت دستگاه لنفاوی می‌شود را به شما معرفی می‌کنیم.برای پا‌سازی و تقویت دستگاه لنفاوی لازم نیست ورزش پیچیده‌ای انجام دهید یا هزینه زیادی صرف کنید. تنها با ۲۰ تا ۳۰ دقیقه پیاده‌روی تند می‌توانید به راحتی سیستم لنفاوی خود را پاک‌سازی کنید.

همان‌طور که سیستم گردش خون برای پمپ خون به کل بدن در طول روز به قلب نیاز دارد، دستگاه لنفاوی هم برای این‌که بتواند وظیفه خود را به‌درستی در بدن انجام دهد به فعالیت و حرکات ورزشی در سراسر بدن نیاز دارد. ۳۰دقیقه پیاده‌روی هوازی باعث گردش خون کامل، برای سیستم لنفاوی بدن و تقویت آن می‌شود. فراموش نکنید محیطی که در آن پیاده‌روی می‌کنید نیز بسیار مهم است.

پیاده‌روی در هوای تازه و پاکیزه به پاک‌ساری دستگاه لنفاوی بسیار کمک می‌کند. هوای کنار دریا و کوه‌ها حاوی ده‌ها هزار تن یون منفی است که گفته می‌شود باعث واکنش‌های بیوشیمیای در بدن شده و سطح سروتین خون را افزایش می‌دهد و در نتیجه باعث کاهش افسردگی و استرس و افزایش انرژی می‌شود. علاوه بر این، این یون‌های منفی باعث افزایش جریان اکسیژن به مغز می‌شود که خود باعث هوشیاری بیشتر و خواب‌الودگی کمتر شده و در نهایت انرژی ذهنی را افزایش می‌دهد. پیاده‌روی در هوای اطراف منابع و مناظر طبیعی برای بدن بسیار سودمند از هوای شهر‌ها و حومه شهرها است.

اسرار خوراکیها

این نوشته در ورزش و تناسب اندام، تقویت عضلات و اندامها برای حفظ سلامتی و زیبایی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *